acrobat Personaldienstleistungen GmbH
50 - 300 служителя Кандидатстване
Шлосер-монтьор
Област Ортенау, Баден-Вюртемберг, Германия
От 3000 до 4000 лв.

Област Ортенау, Баден-Вюртемберг, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Acrobat GmbH е немска фирма в района на Баден-Вюртемберг, която повече от 20 години работи в сферата на човешките ресурси. През 2014г. Акробат разшири обхвата на дейността си, като започна активно да работи и с кандидати от България, които имат желание да живеят и да се развиват в Германия.

За наш клиент търсим Шлосер-монтьор.

Отговорности

- Обработка, сглобяване и монтаж на различни детайли
- Умения за разчитане на сложни технически чертежи

Изисквания и необходими умения

- Професионален опит в областта, подходяща квалификация
- Готовност за работа на смени
- Немски език - ниво B1/B2
- Шофьорска книжка и личен автомобил - предимство

Ние Ви предлагаме

- Немски договор, възможност за дългосрочно назначаване
- Съдействаме за намиране квартира, наемът се заплаща от служителя
- 24 дни платен годишен отпуск
- Приятелски екип и лична подкрепа от acrobat и нашите клиенти
- Лице за контакт на български език

За да кандидатствате по обявата, изпратете ни актуална автобиография със снимка.
Очакваме кандидатурата Ви с нетърпение!
Careerdays.bg